Potrenowali, poboksowali…

Potrenowali, poboksowali…

Jak co roku w czerwcu zawodnicy klubu UKS Evan Nowy Sącz uczestniczyli w treningach podczas obozu kondycyjnego. Tym razem na Podkarpaciu w Chotowej. Udział wzięło 20 osób od w przedziale wiekowym od 8 do 30 lat.

– Zakwaterowaliśmy się w GRAND Chotowa SPA&RESORT – opowiada trener i organizator obozu sportowego Krzysztof Bulanda. – Zajęcia były intensywne, bo sprzyjała nam pogoda, tylko dwa dni były mokre. Ośrodek oferował nam wszystko, co jest potrzebne do sportowego treningu. Zabraliśmy ze sobą rowery, co pozwoliło nie tylko na organizowanie wycieczek po pięknych podkarpackich okolicach, ale również na urozmaicenie treningów. Oczywiście było sporo biegania, plażowanie ale ze sporą dawką zajęć specjalistycznych. Odwiedziliśmy na sparingach bokserskich Dębicę i Mielec. Wyżywienie było super, również pomoc z strony kierownictwa ośrodka. Dziękujemy za pomoc w realizacji naszych sportowych zmagań ludziom i sądeckim firmom: Muszynianka, SP Piwniczanka, Poprad, Giełda Rolno-Spożywcza Mirosław Dominik, Regnis, Katarzyna i Sebastian Tokarczyk, drukarnia STS-Com.
Na zakończenie obozu zawodnicy UKS Evan zawitali też do gościnnych Gliwic na sobotę bokserską.
– Oczywiście wzięliśmy udział w turnieju – dodaje Krzysztof Bulanda. – Nasi zawodnicy wygrali trzy walki, inni przegrali, ale to były dla nich bardziej treningi i niż walka o punkty, część z nich dopiero się uczy i zdobywa doświadczenie. Przed nami ciekawa jesień. We wrześniu w Krynicy odbędą się np: Mistrzostwa Polski służb mundurowych.
Jesień to także zawody kwalifikacyjne do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej (Emilia Dadaś i Julia Szmit) – udział w MP już zapewniła sobie Gabriela Migda, która została powołana na zgrupowanie kadry Polski kadetek.
A już w najbliższą sobotę nowosądeccy zawodnicy wezmą udział w sparingach, które odbędą się w Gródku nad Dunajcem.

Share on twitter
Share on facebook