Znamy szczegóły nocnego policyjnego pościgu. Kilka osób zatrzymanych

Znamy szczegóły nocnego policyjnego pościgu. Kilka osób zatrzymanych

policja

Wczoraj wieczorem na drogach powiatu nowosądeckiego i gorlickiego doszło do policyjnego pościgu. Pisaliśmy o nim TUTAJ. Dziś poznaliśmy więcej szczegółów tej sprawy.

– Funkcjonariusze grybowskiego komisariatu chcieli zatrzymać kierującego audi do kontroli drogowej, ale zignorował sygnały świetlne i dźwiękowe. W związku z tym policjanci podjęli za nim pościg, który później przemieścił się na drogi powiatu gorlickiego – informuje w rozmowie z nami Aneta Izworska z KMP w Nowym Sączu.

W Bobowej funkcjonariusze ustawili blokadę drogową, jednak uciekającemu kierowcy udało się ją ominąć i ruszyć dalej lokalnymi drogami w stronę powiatu nowosądeckiego.

Ostatecznie o godzinie 21:50 w miejscowości Biała Niżna (gmina Grybów) kierujący został zatrzymany. Policjanci przeszukując jego samochód znaleźli metamfetaminę.

27-letni mężczyzna trafił do sądeckiej komendy wraz z czterema podróżującymi z nim pasażerami. Jak podaje Aneta Izworska, byli to mężczyźni w wieku od 22 do 28 lat – mieszkańcy powiatu myślenickiego. Od kierowcy pobrano krew do dalszych badań.

fot. ilustr. arch. dts24.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.