Posadowa Mogilska: Rover uderzył w mostek. Dziecko w szpitalu

Posadowa Mogilska: Rover uderzył w mostek. Dziecko w szpitalu

Wczoraj (11 września), kilka minut przed godziną 17, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Rover. Pojazdem podróżowały dwie osoby, w tym dziecko. Obie odniosły obrażenia.

,,Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Rover 620 uderzył w mostek przy prywatnej posesji. W samochodzie podróżowała jedna osoba dorosła oraz dziecko. Osoby te  znajdowały się poza pojazdem. Samochód znajdował się na lewym boku częściowo w przydrożnym rowie, a przód pojazdu wystawał na drogę. Z samochodu nastąpił wyciek płynów oraz oleju silnikowego. Przybyła równocześnie ze strażakami załoga karetki Pogotowia Ratunkowego zajęła się osobami poszkodowanymi”- relacjonują strażacy z PSP w Nowym Sączu.

Na miejscu działały zastępy: JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Korzenna, OSP Mogilno oraz karetka Pogotowia Ratunkowego, która zabrała rannych do szpitala. Czynności dochodzeniowe prowadził patrol policji, który ustala okoliczności zdarzenia. Działania strażaków trwały prawie cztery godziny.

Fot. PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.