Posadowa Mogilska: Rover uderzył w mostek. Dziecko w szpitalu

Posadowa Mogilska: Rover uderzył w mostek. Dziecko w szpitalu

Wczoraj (11 września), kilka minut przed godziną 17, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Rover. Pojazdem podróżowały dwie osoby, w tym dziecko. Obie odniosły obrażenia.

,,Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Rover 620 uderzył w mostek przy prywatnej posesji. W samochodzie podróżowała jedna osoba dorosła oraz dziecko. Osoby te  znajdowały się poza pojazdem. Samochód znajdował się na lewym boku częściowo w przydrożnym rowie, a przód pojazdu wystawał na drogę. Z samochodu nastąpił wyciek płynów oraz oleju silnikowego. Przybyła równocześnie ze strażakami załoga karetki Pogotowia Ratunkowego zajęła się osobami poszkodowanymi”- relacjonują strażacy z PSP w Nowym Sączu.

Na miejscu działały zastępy: JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Korzenna, OSP Mogilno oraz karetka Pogotowia Ratunkowego, która zabrała rannych do szpitala. Czynności dochodzeniowe prowadził patrol policji, który ustala okoliczności zdarzenia. Działania strażaków trwały prawie cztery godziny.

Fot. PSP Nowy Sącz