Artur Myszka, kierowca firmy Batim został mistrzem kierownicy ciężarówki

Artur Myszka, kierowca firmy Batim został mistrzem kierownicy ciężarówki

Artur Myszka, kieowca starosądeckiej firmy Batim został ,,Małopolskim Mistrzem Kierownicy 2017″. Już po raz V odbyły się zawody na najlepszego kierowcę samochodu ciężarowego z naszego województwa.

Zawody składały się z części teoretycznej (testy pisemne) i z części praktycznej, na którą składało się udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, jazda po placu manewrowym na czas, przygotowanie pojazdu do jazdy, a także jazda po trasie w otwartym ruchu drogowym – ekonomiczne prowadzenie pojazdu ciężarowego.

Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej został Artur Myszka – pracownik firmy BATIM Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp.j.

II miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Robert Popardowski – pracownik firmy BATIM Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp.j.,

III – Mariusz RYBA – pracownik firmy RETRANS sp. j.

Organizatorem konkurencji był Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu wspierany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych GALICJA, Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego i Auto Moto Klub Limanowa. 

Każdy uczestnik rywalizacji został nagrodzony zestawem kosmetyków samochodowych, a zwycięzcy otrzymali m.in. puchary ufundowane przez starostę nowosądeckiego Marka Pławiaka i prezydenta miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka.

Źródło: Starostwo Powiatowe Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.