Artur Myszka, kierowca firmy Batim został mistrzem kierownicy ciężarówki

Artur Myszka, kierowca firmy Batim został mistrzem kierownicy ciężarówki

Artur Myszka, kieowca starosądeckiej firmy Batim został ,,Małopolskim Mistrzem Kierownicy 2017″. Już po raz V odbyły się zawody na najlepszego kierowcę samochodu ciężarowego z naszego województwa.

Zawody składały się z części teoretycznej (testy pisemne) i z części praktycznej, na którą składało się udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, jazda po placu manewrowym na czas, przygotowanie pojazdu do jazdy, a także jazda po trasie w otwartym ruchu drogowym – ekonomiczne prowadzenie pojazdu ciężarowego.

Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej został Artur Myszka – pracownik firmy BATIM Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp.j.

II miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Robert Popardowski – pracownik firmy BATIM Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp.j.,

III – Mariusz RYBA – pracownik firmy RETRANS sp. j.

Organizatorem konkurencji był Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu wspierany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych GALICJA, Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego i Auto Moto Klub Limanowa. 

Każdy uczestnik rywalizacji został nagrodzony zestawem kosmetyków samochodowych, a zwycięzcy otrzymali m.in. puchary ufundowane przez starostę nowosądeckiego Marka Pławiaka i prezydenta miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka.

Źródło: Starostwo Powiatowe Nowy Sącz