Nowy Sącz: ratuj Molikolandię przed okrutnym Berdonem!

Nowy Sącz: ratuj Molikolandię przed okrutnym Berdonem!

W Molikolandii żyło się wszystkim dostatnio i szczęśliwie. Jej mieszkańcy czerpali radość ze Skarbnicy Wiedzy pełnej książek, a strażnikami książek były Moliki. Pewnego dnia w krainie pojawił się zły czarownik Berdon. Nie mógł znieść szczęścia mieszkańców. Zamknął Skarbiec Wiedzy, a Moliki przeniósł za pomocą eliksiru do naszego świata. Legenda głosi że okrutny Berdon ma słabość do złotych dukatów. A Ty masz wyjątkową moc. Możesz jej użyć i uwolnić Moliki, aby mogły wrócić do Molikolandi. Akcja uwalniania Molików odbędzie się już za kilka dni w Nowym Sączu!

Sztab dowodzenia akcją mieści się w sądeckim oddziale Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej.

Tajny plan realizowany będzie w sobotę  (16 września) . Początek o godzinie 10.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia drużyn złożonych ze śmiałków gotowych na przygodę i na walkę z potworami.

Zgłoszenia przyjmowane są  pod nr tel. 18 440 73 72.

Aby uwolnić Moliki, trzeba przechytrzyć czarownika Berdona, zdobyć recepturę cudownego eliksiru, przygotować ten eliksir i odnaleźć skarb, dzięki któremu Molikolandia będzie ocalona.

Na zwycięzców czeka sława i ręka pięknej córki prawowitego władcy krainy. Kto nie chce się żenić, może liczyć na inne nagrody 😉

Zwycięzcą jest każda drużyna, która uwolni Moliki.

Będzie wesoło, baśniowo i trudno – uprzedzają ogranizatorzy. – W każdym księstwie Molikolandii na graczy czeka jedno zadanie. Za jego wykonanie otrzymywać będziecie żetony Dukatów –  czyli walutę Molikolandii oraz składniki eliksiru. Im szybciej uratujecie Molikolandię, tym wyższą premię otrzymacie. Zadaniem śmiałków jest zebranie jak największej liczby dukatów i sporządzenie eliksiru.

„Zaginione Królestwo Molikolandii” to plenerowa zabawa dla 2 – 5 osobowych drużyn w wieku od 2  do 102 lat.

Regulamin dostępny jest na stronie internetowej  www.pbwnowysacz.pl

fot. pixabay
Share on twitter
Share on facebook