Ponad 10 lat znęcał się nad rodziną. Wreszcie za to odpowie

Ponad 10 lat znęcał się nad rodziną. Wreszcie za to odpowie

przemoc

61-latek od wielu lat znęcał się nad rodziną. Pod wpływem alkoholu groził swoim najbliższym, bił ich. Agresor poczeka na wyrok w areszcie.

W zeszłą niedzielę (14 sierpnia) funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej dostali zgłoszenie, że jeden z mieszkańców tamtejszej gminy znęca się nad swoją rodziną. Jeszcze tego samego dnia 61-latek został zatrzymany.

Jak się okazało, mężczyzna stosował przemoc od 2012 roku. Jak ustalili policjanci, pod wpływem alkoholu 61-latek wszczynał bezpodstawne awantury. Podczas nich m.in. groził podpaleniem domu, wyzywał, poniżał i bił swoich najbliższych.

Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Za to przestępstwo grozi mu teraz od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Z uwagi na agresję sprawcy wobec pokrzywdzonych prokuratura, na wniosek funkcjonariuszy, wystąpiła do sądu z wnioskiem o odizolowanie mężczyzny od żony oraz dzieci. Sąd zastosował tymczasowe aresztowanie i jego decyzją 61-latek najbliższe dwa miesiące spędzi za kratami, oczekując na wyrok – informuje kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

fot. ilustr. pexels


Czytaj też:

Chciał sprzedać rowerek. Padł ofiarą oszustwa

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.