Pomóż sobie i dziecku – bezpłatne spotkania poradni Ostoja

Zespół Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Ostoja Nowy Sącz,

Zespół Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Ostoja oraz Fundacja Ostoja w Nowym Sączu organizuje bezpłatne webinaria dla rodziców i nauczycieli. Spotkania on-line odbywać się będą w każdy trzeci piątek miesiące. Pierwsze już jutro (17 września) o godz. 18-19.

– Pandemia koronawirusa stanowi duże wyzwanie dla naszego zdrowia psychicznego. To niewątpliwie trudny okres, który odbija się na nastroju, może nasilać stany lękowe, niepokój i frustrację. Nasze webinaria są dedykowane dla wszystkich, którzy szukają odpowiedzi, jak zminimalizować jej negatywne skutki, zadbać w tym okresie o swoje emocje i swojego dziecka – mówi Halina Czerwińska, psycholog, trener Szkoły dla Rodziców i Wychowawców oraz prezes Fundacji Ostoja.

Podkreśla również, że wiedza i umiejętności zdobyte podczas wykładów “Akademia rodzica i nauczyciela on-line” posłużą uczestnikom webinariów w codziennej pracy rodzicielskiej i wychowawczej – nie tylko w okresie pandemii. Zespół Ostoi planuje takich 10 bezpłatnych spotkań. Zapisy na nie pod numerem telefonu 733 737 578.

Czytaj również: Musimy przyzwyczaić się do życia w niepewności

Zasubskrybuj nasz kanał YT STUDIO DTS i poznawaj ciekawych SĄDECZAN. Zobacz też rozmowę z Haliną Czerwińską i przekonaj się, co jeszcze ma do zaoferowania Fundacja Ostoja:

 

 

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.