Pomocnik Sandecji: „Wszystko już ze mną w porządku”

W najbliższą sobotę o godzinie 17 piłkarze Sandecji Nowy Sącz rozpoczną mecz 22. kolejki Fortuna 1 Ligi z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

wsb3

Jeden z wyróżniających się w trakcie zimowych sparingów piłkarzy nowosądeckiego klubu, Bartłomiej Dudzic, w ostatnią sobotę po staranowaniu przez golkipera Partizana Bardejów na moment stracił przytomność, po czym spędził w szpitalu na obserwacji długie pięć godzin, zapewnia, że czuje się już bardzo dobrze.

Czytaj również: BYŁO GROŹNIE! PIŁKARZ SANDECJI STRACIŁ PRZYTOMNOŚĆ W TRAKCIE MECZU [ZDJĘCIA]

- Wszystko ze mną w porządku – przyznaje 30-latek.

- Dla świętego spokoju pojechałem do szpitala na obserwację, ale to było normalne w takim przypadku.

- Chcemy podtrzymać naszą passę meczów bez porażki na własnym terenie. W meczu z Termalicą interesują nas trzy punkty. Chcemy dobrze rozpocząć tę ligową rywalizację. Czujemy głód ligowego grania, przygotowania trwały dosyć długo, ale teraz czuć już tę atmosferę… - uśmiecha się.

Czytaj również: Sparing Sandecji ze Słowakami na zdjęciach

- Zagramy u siebie, przy swoich kibicach. Fajnie, że w taki sposób zaczniemy tegoroczne granie w lidze. Rywal jest bardzo trudny, więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Miłe jest również to, że bilety i karnety sprzedają się bardzo dobrze. Oby tak dalej! Nic tylko się cieszyć - podsumowuje skrzydłowy.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.