Wtorkowa sesja Rady Miasta odbywa się już w nowym składzie. Uroczyste ślubowanie złożył Leszek Gieniec z Koalicji Nowosądeckiej. W radzie zastąpił Krzysztofa Krawczyka, który został powołany na stanowisko prezesa spółki miejskiej NOVA. 

Renault2

Tak jak już informowaliśmy, 18 lutego Krzysztof Krawczyk oficjalnie zrezygnował z mandatu radnego. Tego samego dnia wakujący mandat zgodził się przyjąć Leszek Gieniec. Podczas ostatnich wyborów samorządowych osiągnął drugi wynik na liście kandydatów Koalicji Nowosądeckiej w okręgu nr. 3 . Zdobył wówczas 341 głosów.

Początkiem stycznia z mandatu radnej z ramienia Koalicji Nowosądeckiej zrezygnowała również Marta Poremba. Powodem było objęcie przez nią stanowiska szefowej wydziału miejskich inwestycji. W Radzie Miasta miał zastąpić ją Dariusz Izworski, który osiągnął drugi wynik w okręgu numer 4., jednak ostatecznie nie przyjął mandatu. Wkrótce został zatrudniony przez prezydenta Ludomira Handzla w biurze prasowym ratusza. Również Robert Berdychowski, który uplasował się na trzecim miejscu nie wyraził zgody na zasiadanie w Radzie z ramienia Koalicji Nowosądeckiej. Ostatecznie mandat przyjął Jakub Prokopowicz.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.