Policjanci poszukują świadków wypadku w Rdziostowie

31 marca około godziny 6:00 w Rdziostowie (gmina Chełmiec) zderzyły się dwa samochody osobowe: Daewoo i Seat. Kierowca pierwszego z pojazdów został ranny. O wypadku pisaliśmy TUTAJ. Obecnie policjanci pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności zdarzenia i poszukują jego świadków.

Auta zderzyły się na łuku drogi i wypadły z jedni. Samochód marki Daewoo przewrócił się na bok, a kierowcę ze środka wydobywali strażacy.

Jeśli ktoś był świadkiem tego wypadku lub posiada o nim jakiekolwiek informacje, powinien skontaktować się z Komendą Miejską Policji w Nowym Sączu, pod numer telefonu sekretariatu Wydziału Kryminalnego – 47 833 41 51 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30) lub oficera dyżurnego – 47 833 46 30 (całodobowo).

– Każda informacja w tej sprawie jest cenna i może przyczynić się do dokładnego wyjaśnienia okoliczności tego wypadku – zaznacza Aneta Izworska z KMP w Nowym Sączu.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.