Policja zatrudnia! Przyszli mundurowi poszukiwani również w Nowym Sączu!

Małopolska Policja poszukuje młodych ludzi, absolwentów szkół średnich, oraz osoby z wykształceniem wyższym,  szczególnie po kierunkach przydatnych do służby w Policji.

wsb3

Największe szanse mają  m.in. kandydaci, z tytułem ratownika albo ratownika medycznego. Dodatkowe punkty dostaną  osoby, które mają uprawnienia instruktora sportów walki, strzelectwa, ratownictwa wodnego nurkowania, czy sportów motorowodnych. Kolejny atut to posiadanie prawa jazdy kategorii „A” i „C”. Nie bez znaczenia jest również znajomość języków obcych.

W ubiegłym roku przyjęto 411  nowych policjantów  do służby w małopolskim garnizonie. W tym roku małopolska policja planuje kolejne kilkaset przyjęć.

..Prestiż wykonywania zawodu zaufania społecznego, przejrzysta ścieżka kariery,  możliwość ciągłego rozwoju osobistego, stabilne zatrudnienie w instytucji państwowej, to tylko niektóre plusy służby w Policji.To wymarzona praca dla Ciebie, jeśli chcesz w życiu pomagać innym ludziom, dbając o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny, masz predyspozycje fizyczne i psychiczne do pełnienia służby w formacji uzbrojonej, jesteś zdyscyplinowany i potrafisz dochować  tajemnicy.  Służba w Policji daje szansę na  rozwój zarówno osobisty jak i zawodowy. Duży wachlarz  specjalistycznych szkoleń, służy pogłębianiu wiedzy,  a także daje możliwość zdobycia nowych umiejętności i  doświadczeń''- kusi małopolska policja.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad  rekrutacji dostępne są na stronie internetowej małopolskiej Policji  lub pod numerem telefonu 12 61 54 068. Można je także uzyskać osobiście w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie przy ul. Mogilskiej 109- w sekcji doboru Wydziału Kadr i Szkolenia.

Fot. pixabay
Źródło: www.malopolska.policja.gov.pl

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.