Chełmiec. Policja ustala, czy kobieta, która zostawiła rozbite auto przy drodze, była trzeźwa

Chełmiec. Policja ustala, czy kobieta, która zostawiła rozbite auto przy drodze, była trzeźwa

W świąteczny wieczór na skrzyżowaniu ul. Marcinowickiej z ul. Magazynową w Chełmcu zderzyły się dwa samochody osobowe. Choć zdarzenie wyglądało groźnie – z jednego z samochodów odpadło koło – nikt nie został poszkodowany. Jak już informowaliśmy, kiedy służby dotarły na miejsce, nie było tam osoby kierującej jednym z pojazdów. Zapytaliśmy Policję o to, czy ustalono już, kto kierował samochodem i dlaczego się oddalił.

O kolizji w Chełmcu, do której doszło 25 grudnia około godziny 18:50, pisaliśmy już tutaj:

Chełmiec. Siła uderzenia wyrwała koło. Jednego z kierowców nie było na miejscu

Jak informuje kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Peugeot nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem marki Alfa Romeo. Kobieta prowadząca pierwszy z samochodów była trzeźwa, natomiast druga kierująca drugim autem oddaliła się z miejsca zdarzenia.

– Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe. W wyniku podjętych działań ustalili osobę, która prawdopodobnie kierowała samochodem marki Alfa Romeo. Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia oraz stanu trzeźwości kierującej alfą w chwili kolizji – relacjonuje kom. Basiaga.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.