Chełmiec. Policja ustala, czy kobieta, która zostawiła rozbite auto przy drodze, była trzeźwa

Chełmiec. Policja ustala, czy kobieta, która zostawiła rozbite auto przy drodze, była trzeźwa

W świąteczny wieczór na skrzyżowaniu ul. Marcinowickiej z ul. Magazynową w Chełmcu zderzyły się dwa samochody osobowe. Choć zdarzenie wyglądało groźnie – z jednego z samochodów odpadło koło – nikt nie został poszkodowany. Jak już informowaliśmy, kiedy służby dotarły na miejsce, nie było tam osoby kierującej jednym z pojazdów. Zapytaliśmy Policję o to, czy ustalono już, kto kierował samochodem i dlaczego się oddalił.

O kolizji w Chełmcu, do której doszło 25 grudnia około godziny 18:50, pisaliśmy już tutaj:

Chełmiec. Siła uderzenia wyrwała koło. Jednego z kierowców nie było na miejscu

Jak informuje kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Peugeot nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem marki Alfa Romeo. Kobieta prowadząca pierwszy z samochodów była trzeźwa, natomiast druga kierująca drugim autem oddaliła się z miejsca zdarzenia.

– Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe. W wyniku podjętych działań ustalili osobę, która prawdopodobnie kierowała samochodem marki Alfa Romeo. Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia oraz stanu trzeźwości kierującej alfą w chwili kolizji – relacjonuje kom. Basiaga.

fot. PSP w Nowym Sączu

Targi Edukacja, Kariera, Przyszłość

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama