Pokażcie, jaką siłę mają Czytelnicy DTS. Napełnijmy wspólnie skarbonę WOŚP

Pokażcie, jaką siłę mają Czytelnicy DTS. Napełnijmy wspólnie skarbonę WOŚP

Nie zapominajcie o trwającej zbiórce na fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał akcji coraz bliżej, bo już 31 stycznia. Pokażcie, jak wielkie serca mają Czytelnicy „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” i pomóżcie nam napełnić eSkarbonkę WOŚP.

W tym roku postanowiliśmy wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, zakładając specjalną eSkarbonkę, napędzaną przez Mastercard. Wszystkie pieniądze wpłacane do naszej wirtualnej puszki trafiają prosto do fundacji WOŚP. Są już pierwsze wpłaty, za które serdecznie dziękujemy. W tym roku zebrane środki pozwolą na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów laryngologii, otolaryngologii i do diagnostyki głowy.

„Dobry Tygodnik Sądecki” ma tysiące Czytelników. Jeśli każdy z Was wpłaciłby do eSkarbonki choćby po złotówce, uczynimy wspólnie wiele dobra.

Wpłać i Ty. Link do naszej eSkarbonki TUTAJ.

Warto wspomnieć, że satysfakcja z udzielonej pomocy to nie wszystko. Po wpisaniu przy wpłacie swojego imienia, każdy otrzymuje nagranie z osobistym podziękowaniem od Jurka Owsiaka, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Jeśli natomiast nie jesteś w stanie wesprzeć WOŚP finansowo, opowiedz o akcji swoim znajomym, udostępnij link do naszego posta. Grajmy razem!

grafika: WOŚP

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.