Są już pierwsze wpłaty w naszej skarbonce WOŚP. Każdemu imiennie dziękuje Owsiak

Są już pierwsze wpłaty w naszej skarbonce WOŚP. Każdemu imiennie dziękuje Owsiak

Są już pierwsze wpłaty w naszej eSkarbonce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Dziękujemy za każdą przelaną przez Was złotówkę, która pozwoli na zakup sprzętu medycznego. Tegoroczny, 29. finał WOŚP już 31 stycznia. 

Jak pisaliśmy TUTAJ, w tym roku postanowiliśmy wesprzeć WOŚP, zakładając specjalną eSkarbonkę, napędzaną przez Mastercard. Wszystkie pieniądze wpłacane do naszej wirtualnej puszki trafiają prosto do fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pamiętajcie, liczy się każda złotówka. Warto wspomnieć, że satysfakcja z udzielonej pomocy to nie wszystko. Po wpisaniu przy wpłacie swojego imienia, każdy otrzymuje nagranie z osobistym podziękowaniem od Jurka Owsiaka. Nagranie można udostępnić na swoim profilu na Facebooku, aby zachęcić znajomych do wpłat.

– Dzięki Twojej wpłacie będziemy mogli zaopatrzyć szpitale w odpowiedni sprzęt dla oddziałów laryngologii, otolaryngologii i do diagnostyki głowy – mówi Jerzy Owsiak.

Wpłać i Ty. Link do naszej eSkarbonki TUTAJ.

Jeśli natomiast nie jesteś w stanie wesprzeć WOŚP finansowo, opowiedz o akcji swoim znajomym, udostępnij link do naszego posta. Grajmy razem!

grafika: WOŚP

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.