Podwójne święto w naszej redakcji. Sto lat niechaj żyją nam!

Co roku 4 lipca Stany Zjednoczone świętują niepodległość, natomiast Dobry Tygodnik Sądecki ma swój własny powód do celebrowania. Jak wieść gminna głosi, dnia tego letniego X i Y lat temu na świat przyszły dwie wspaniałe kobiety - ogień i woda, czerń i biel, księżyc i słońce - tak różne, lecz razem tworzące idealną całość - niezachwiane filary naszej redakcji. Piękne nie tylko z zewnątrz, ale także umysłem i duchem. Iwona Kamieńska - strażniczka portalu, matka dziennikarzy wielu oraz Jolanta Bugajska - anioł stróż słowa drukowanego.

wsb3

Z okazji urodzin życzymy im serdecznie, by mimo upału, nigdy nie traciły energii i zapału. By zawsze z uśmiechem i otwartym umysłem zaskakiwały kolejny raz świetnym pomysłem. By trosk miały mało, a więcej wytchnienia, pożegnawszy raz na zawsze wszelkie zmartwienia. Wszystkiego co najpiękniejsze, twórcze, odkrywcze, radosne, by każdego dnia w życiu miały wiosnę.

P.S. Choć dzień się kończy i niewiele do północy zostało, to w ostatniej chwili życzenia nam się złożyć udało.

Życzy cała rodzina DTS-u.

FORDDOSLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.