Podejmij wyzwanie i wygraj darmowe studia informatyczne w WSB-NLU

Takiego challenge’u jeszcze nie było. Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University ogłasza wyjątkowe wyzwanie. Stawka jest wysoka: na zwycięzcę czekają darmowe studia informatyczne.

Wystarczy wykazać się sprytem i szybkością, by móc bezpłatnie podjąć ?,? ?????? ?????? inżynierskie na kierunku Informatyka w dowolnym modelu studiowania: RealTime Online, Stacjonarnie lub niestacjonarnie.

Taka nagroda czeka na jedną osobę, która rozwiąże wszystkie zagadki i przejdzie przez wszystkie etapy challenge’u w jak najkrótszym czasie.

Jednak to nie wszystko.

– Kolejne pięć osób z najlepszym czasem otrzyma bon o wartości 1 000 zł na kształcenie na naszej uczelni – informują organizatorzy.

Na razie nie wiadomo na czym polegać będzie pierwsze zadanie. Odliczanie do rozpoczęcia wyzwania trwa tutaj – https://www.uwe.edu.pl/pl/konkurs

Zapraszajcie znajomych, przyjaciół, nieznajomych i każdego, kto chciałby zdobyć wyższe wykształcenie na nowoczesnej uczelni. Liczy się czas i otwarty umysł – piszą przedstawiciele WSB-NLU.

Czytaj też:

Cyberbandytów nie brakuje. Brakuje natomiast cyberochroniarzy. Rekrutacja otwarta!

fot. WSB-NLU

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.