Pochwały pod adresem sądeckiego piłkarza: „Losy klubu w ekstraklasie będą zależeć od jego formy”

Miłosz Szczepański, wychowanek nowosądeckiego Dunajca, obecnie pomocnik Rakowa Częstochowa, z którym właśnie awansował do Lotto Ekstraklasy, znalazł się w najlepszej dziesiątce młodzieżowców minionego sezonu Fortuna 1 Ligi wg portalu „2×45.info”.

PROT5

Czytaj również: ZOBACZ GOLA SEZONU W WYKONANIU PIŁKARZA SANDECJI! [WIDEO]

Siedem goli i dwie asysty, średni InStat Index 238, prawie najczęściej faulowany piłkarz ligi i zaliczający najwięcej kluczowych podań pomocnik na zapleczu ekstraklasy. To właśnie ofensywny pomocnik Rakowa Częstochowa, sprowadzony zimą 2018 roku z Legii Warszawa Miłosz Szczepański. Bardzo ważne ogniwo u tegorocznego mistrza I ligi, który wraz z Maciejem Domańskim tworzył nieoceniony duet ustawiony przed polem karnym przeciwnika. I chociaż obaj niezbyt rośli, to tworzący mnóstwo sytuacji, które później kończyły się bramkami Rakowa. Między innymi od formy Szczepańskiego właśnie będzie zależało jak potoczą się losy RKS-u w ekstraklasie” – możemy przeczytać o Szczepańskim na łamach serwisu.

Czytaj również: BRAMKOSTRZELNY OBROŃCA SANDECJI WRÓCI DO KLUBU?

21-latek z Nowego Sącza ma dużą szansę na sporego kalibru karierę. Co prawda dość lekko z jego usług zrezygnowała Legia Warszawa, ale pamiętając wpadkę stołecznego klubu m.in. z Robertem Lewandowskim (Legia nie dała 18-letniemu wówczas napastnikowi szansy w pierwszym zespole oddając go za pięć tysięcy złotych do Znicza Pruszków) nie ma co przekreślać młodego zawodnika. Wystarczy, że Szczepański pokaże w elicie to, z czego słynął w ostatnim sezonie i szybko ustawi się po niego kolejka chętnych. Młodzi polscy piłkarze są bowiem obecnie rozchwytywani na rynku transferowym.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. Raków Częstochowa

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]