Pochwały pod adresem sądeckiego piłkarza: „Losy klubu w ekstraklasie będą zależeć od jego formy”

Miłosz Szczepański, wychowanek nowosądeckiego Dunajca, obecnie pomocnik Rakowa Częstochowa, z którym właśnie awansował do Lotto Ekstraklasy, znalazł się w najlepszej dziesiątce młodzieżowców minionego sezonu Fortuna 1 Ligi wg portalu „2x45.info”.

Czytaj również: ZOBACZ GOLA SEZONU W WYKONANIU PIŁKARZA SANDECJI! [WIDEO]

Siedem goli i dwie asysty, średni InStat Index 238, prawie najczęściej faulowany piłkarz ligi i zaliczający najwięcej kluczowych podań pomocnik na zapleczu ekstraklasy. To właśnie ofensywny pomocnik Rakowa Częstochowa, sprowadzony zimą 2018 roku z Legii Warszawa Miłosz Szczepański. Bardzo ważne ogniwo u tegorocznego mistrza I ligi, który wraz z Maciejem Domańskim tworzył nieoceniony duet ustawiony przed polem karnym przeciwnika. I chociaż obaj niezbyt rośli, to tworzący mnóstwo sytuacji, które później kończyły się bramkami Rakowa. Między innymi od formy Szczepańskiego właśnie będzie zależało jak potoczą się losy RKS-u w ekstraklasie” - możemy przeczytać o Szczepańskim na łamach serwisu.

Czytaj również: BRAMKOSTRZELNY OBROŃCA SANDECJI WRÓCI DO KLUBU?

21-latek z Nowego Sącza ma dużą szansę na sporego kalibru karierę. Co prawda dość lekko z jego usług zrezygnowała Legia Warszawa, ale pamiętając wpadkę stołecznego klubu m.in. z Robertem Lewandowskim (Legia nie dała 18-letniemu wówczas napastnikowi szansy w pierwszym zespole oddając go za pięć tysięcy złotych do Znicza Pruszków) nie ma co przekreślać młodego zawodnika. Wystarczy, że Szczepański pokaże w elicie to, z czego słynął w ostatnim sezonie i szybko ustawi się po niego kolejka chętnych. Młodzi polscy piłkarze są bowiem obecnie rozchwytywani na rynku transferowym.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. Raków Częstochowa

Okna i drzwi

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.