Pobili go w centrum Nowego Sącza. Później wrócili, by okraść

Pobili go w centrum Nowego Sącza. Później wrócili, by okraść

policja

Dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty w sprawie ,,udziału w pobiciu z użyciem niebezpiecznego przedmiotu i rozboju”. Do tych przestępstw doszło w niedzielę rano w centrum Nowego Sącza (29 maja).

Dyżurny sądeckiej komendy otrzymał zgłoszenie przed godziną 6:00. Funkcjonariusze udali się na miejsce, w którym miało dojść do pobicia i zastali tam dwóch awanturujących się mężczyzn. Jak się okazało, 29-latek to ofiara, a 24-latek – jeden ze sprawców wcześniejszego zdarzenia.

29-letni mężczyzna został pobity i uderzony szklaną butelką. Później jego oprawcy powrócili, ukradli mu telefon oraz złoty łańcuszek i uciekli. Tę wersję wydarzeń potwierdziły nagrania z monitoringu. W związku z tym 24-letni sądeczanin trafił do komendy.

Rysopis drugiego sprawcy wysłano natomiast do wszystkich patroli, pełniących wtedy służbę w mieście. Kilkanaście minut później 28-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego został zatrzymany.

– Zebrane przez policjantów dowody pozwoliły na przedstawienie obu mężczyznom zarzutów udziału w pobiciu z użyciem niebezpiecznego przedmiotu oraz rozboju. Za te przestępstwa grozi im do 12 lat więzienia – informuje Aneta Izworska z KMP w Nowym Sączu.

fot. arch. dts24.pl

Czytaj też: Uwaga! Na drogach Sądecczyzny będą utrudnienia

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.