Po co jest Boże Narodzenie? – zastanawiać się będą aktorzy Teatru Dabar z Mogilna

Po co jest Boże Narodzenie? – zastanawiać się będą aktorzy Teatru Dabar z Mogilna

Już w niedzielę (15 grudnia) premiera spektaklu w wykonaniu amatorskiego Teatru Dabar z Mogilna. Tym razem aktorzy szukać będą odpowiedzi na pytanie – po co jest Boże Narodzenie, w autorskiej sztuce pt.: ,,(Nie)przyjęty”.

,,Pranie, sprzątanie, pieczenie… Zamieszanie, a w nim brak chwili wytchnienia, by zastanowić się, o co w tym wszystkim naprawdę chodzi… Podróż do przeszłości, którą żyjemy, jest konieczna, by nie zatracić tego co najważniejsze...” – czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku.

Spektakl rozpocznie się o godzinie 17:30 w Domu Kultury w Mogilnie (gmina Korzenna). Kolejne występy odbędą się tydzień później – w sobotę, 21 grudnia o godzinie 18:00 i w niedzielę, 22 grudnia o 17:30.

W spektaklu na podstawie scenariusza Agnieszki Keller i w reżyserii Agaty Bugary wystąpią: Miriam Kawalec, Natalia Pach, Elżbieta Bugara, Izabela Bugara, Kinga Janawa, Paulina Kasprzyk, Wioletta Kasprzyk, Marta Kiełbasa, Kinga Ruchała, Alicja Sierotowicz, Justyna Szczygieł, Mateusz Kazana, Mateusz Kiełbasa, Piotr Ogorzałek, Jakub Przychocki, Damian Siciarz, Bogdan Sierotowicz, Dariusz Zachwieja, Jakub Zwolenik oraz Kamil Zwolenik..

O Teatrze Dabar, ubiegłorocznej sztuce pt. ,,Próba życia” i charytatywnym charakterze występu pisaliśmy TUTAJ.

fot. Teatr Dabar

Share on twitter
Share on facebook