Piwniczna-Zdrój. Wypadek na ulicy Krynickiej. 70-latek zabrany do szpitala (zdjęcia)

Piwniczna-Zdrój. Wypadek na ulicy Krynickiej. 70-latek zabrany do szpitala (zdjęcia)

piwniczna, wypadek,

Dziś popołudniu doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych w miejscowości Piwniczna-Zdrój (ulica Krakowska). Jeden z kierujących został zabrany do szpitala, ponieważ uskarżał się na bóle i zawroty głowy. Na miejscu obecne były dwa zastępy Straży Pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

– Zgłoszenie przyjęliśmy o godz. 14:20. W zderzeniu brały udział dwa samochody osobowe marki KIA oraz Hyundai. Auta zostały znacznie uszkodzone w ich przednich częściach. Szacunkowe straty wynoszą ok. 30 tys. zł. Jeden z kierowców (mężczyzna w wieku 70 lat) uskarżał się na bóle i zawroty głowy. Zespół Ratownictwa Medycznego podjął decyzję o przetransportowaniu poszkodowanego do szpitala. Na miejscu był obecny jeden zastęp JRG 2 Nowy Sącz oraz jeden zastęp OSP Piwniczna-Zdrój. Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia i kierowali ruchem drogowym. Uszkodzone pojazdy zostały odholowane. Działania zakończono po 3 godzinach i 11 minutach – mówi bryg. Marek Popardowski z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Na ten moment stan zdrowia poszkodowanego 70-latka nie jest znany. Na miejscu czynności w swoim zakresie wykonywała także Policja.

Czytaj także: Gródek nad Dunajcem. W zbiorniku ujawniono zwłoki 32-latka

Fot: PSPNowySącz

Share on twitter
Share on facebook