Ogromna tragedia w gminie Gródek nad Dunajcem. W zbiorniku ujawniono zwłoki 32-latka

Ogromna tragedia w gminie Gródek nad Dunajcem. W zbiorniku ujawniono zwłoki 32-latka

policja, straż

Olbrzymia tragedia w Jelnej (gmina Gródek nad Dunajcem). W zbiorniku przy gospodarstwie rolnym ujawniono zwłoki 32-letniego mężczyzny. Dzień wcześniej było zgłoszone jego zaginięcie. Odkrycia dokonała rodzina, która dostrzegła górną część uwięzionego w zbiorniku ciała. Domownicy nie byli w stanie wyciągnąć mężczyzny samodzielnie.

Na miejscu zdarzenia pracę rozpoczęła Policja. O pomoc w wydobyciu zwłok poproszono Państwową Straż Pożarną z Nowego Sącza, co potwierdza w rozmowie z naszą redakcją dyżurny operacyjny.

– Wczoraj o godz. 15:36 Policja zwróciła się do nas z prośbą o podjęcie interwencji w wydobyciu zwłok ze zbiornika. Był to zbiornik przy gospodarstwie rolnym. Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy JRG 1 Nowy Sącz oraz OSP Jelna. Korpus mężczyzny znajdował się na zewnątrz. Osoby, które dokonały odkrycia próbowały wcześniej wyciągać mężczyznę. Jego nogi utknęły jednak w zawartości zbiornika. Zadaniem strażaków było wydobycie człowieka i ułożenie go na worku na zwłoki. Wtedy też czynności przejęła Policja – mówi bryg. Marek Popardowski z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu w rozmowie z portalem DTS24.

Na ten moment przyczyna śmierci nie jest znana. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych czynności. Wiadomo natomiast, że zaginięcie 32-latka było zgłaszane już dzień wcześniej. Ostatecznie odkrycia dokonali mieszkańcy.

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ PORTALU

Czytaj także: Nowy Sącz. Mama zaginionego 15-latka przeżywa horror. W rozmowie z DTS24: „Pisał, że nie wyrabia psychicznie”

Fot: ilustracyjne

Share on twitter
Share on facebook