Piwniczna-Zdrój. Samochód stanął w ogniu na leśnym parkingu

Na leśnym parkingu palił się samochód osobowy. Ogień zagrażał też pojazdowi stojącemu obok. Do zdarzenia doszło w piątek (6 sierpnia) w Piwnicznej-Zdroju. Strażacy z miejscowej jednostki OSP, a także z JRG nr 2 w Nowym Sączu oraz OSP Kosarzyska zostali zadysponowani na miejsce o godzinie 15:26.

Kiedy służby dotarły na miejsce, Renault Scenic był w całości objęty pożarem. Zaparkowana obok osobówka tej samej marki miała stopione plastikowe elementy karoserii. Strażacy zabezpieczyli teren, ugasili płonący pojazd i schłodzili wodą drugi samochód.

Następnie przy pomocy ciągnika leśnego odciągnięto spalony pojazd od sąsiedniego auta oraz podano prąd piany celem całkowitego dogaszenia – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Działania strażaków trwały niemal dwie godziny. Na miejscu pozostali policjanci, którzy mieli oczekiwać na powrót właścicieli samochodów.

fot. PSP w Nowym Sączu

Czytaj też: Droga Nowy Sącz – Florynka będzie zamknięta

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.