Piwniczna-Zdrój: Fundacja GOPR spieszy z pomocą małej Mai

7-letnia Maja Dziedzina jest córką goprowca, Roberta Dziedziny z Piwnicznej - Zdroju. Mała cierpi na rzadką chorobę genetyczną - leukodystrofię metachromatyczną. Zbiórkę pieniędzy na leczenie Mai prowadzi Fundacja GOPR.

PROTEUSSMARZ

Tato Mai, Robert Dziedzina, jest ratownikiem z Grupy Krynickiej GOPR. Sam wiele razy pomagał ludziom w trudnych sytuacjach, biorąc udział w akcjach ratowniczych. Teraz jego rodzina potrzebuje pomocy.

Wiosną tego roku jego córka Maja przeszła przeszczep szpiku, który być może powstrzyma rozwój rzadkiej choroby. Niestety leukodystrofia spowodowała, że dziewczynka nie jest samodzielna i wymaga stałej opieki, leków, badań oraz intensywnej rehabilitacji. Cała rodzina walczy o lepsze życie. Koszt jednego zabiegu rehabilitacyjnego w domu to kwota od 70 do ok. 100 zł. jej

- Dziewczynka jest podopieczną Fundacji GOPR. Za zgodą i porozumieniem z jej rodzicami prowadzimy zbiórkę na rzecz małej. Zebrane w ramach akcji pieniądze zostaną przeznaczone na jej podstawowe potrzeby: lekarstwa, badania i rehabilitację - mówi Marcin Kądziołka, prezes Fundacji GOPR.

Aby pomóc Mai można wpłacić dowolną darowiznę na konto Fundacji GOPR:
Raiffeisen Polbank 50 1750 0012 0000 0000 3337 6127
Wpisując w tytule przelewu: ''Pomoc dla Mai — córki Ratownika GOPR''
lub skorzystać z przelewu PayU na stronie:
http://fundacja.gopr.pl/PayU

Fot. Grupa krynicka GOPR. 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.