Piwniczna - Zdrój: kierowca Hondy nie dał rady na lodzie... 1:0 dla zimy

Dziś około godziny 8.03 strażacy z Nowego Sącza oraz druhowie - ochotnicy z Piwnicznej i Kosarzysk pospieszyli  na pomoc osobom poszkodowanym w wywrotce osobówki. Na wąskiej, stromej i oblodzonej drodze kierowca był bez szans...

wsb3

"Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Honda HR-V znajdował się na lewym boku. Samochodem podróżowało cztery osoby - dwie osoby dorosłe oraz dwoje dzieci. Nikt nie uskarżał się na żadne dolegliwości, wszystkie osoby przed przyjazdem zastępów straży opuściły samodzielnie pojazd" - relacjonują strażacy.

Do miejsca zdarzenia prowadziła wąska, stroma, oblodzona droga.

"Działania przybyłych zastępów straży polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, obróceniu samochodu na koła, przetoczeniu go na pobliską posesję, sprawdzeniu czy pojazd nie ma wycieków oraz odłączeniu klem akumulatora w pojeździe. Na tym działania trwające ponad godzinę zakończono" - piszą uczestnicy akcji.

zdjęcia: PSP Nowy Sącz

Uwaga kierowcy! - na drogach poza miastem zimowe pułapki

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.