6 grudnia, Krynica - Zdrój: spotkanie z Mikołajem

Uzdrowisko Krynica- Żegiestów S.A. serdecznie zaprasza na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się 6 grudnia br. w Pijalni Głównej. Wydarzenie ma charakter otwarty i mogą w nim wziąć udział osoby w każdym wieku. Mikołajki są dedykowane zarówno całym rodzinom jak i grupom przedszkolnym i szkolnym.

Renault2

Osoby, które chcą wziąć udział w zabawie przynoszą podpisane wcześniej paczki. Należy je przekazywać w recepcji Pijalni Głównej (popularny okrąglak), znajdującej się przy głównym wejściu, po lewej stronie. Mikołaj będzie rozdawać prezenty adresatom średnio co godzinę.

Oprócz ceremonii wręczania podarunków w programie spotkania znalazły się także występy przedszkolaków z Muszyny oraz zespołów: Fruciaki, Funky Dolls i Zespołu Tańca Artystycznego Miniatury. Pokaz breakdance’a przygotowała natomiast grupa Butterfly Crew. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.00.

GRADZIEL

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.