Piwniczna-Zdrój. Dzień Dziecka pełen atrakcji. Gość specjalny: Tomasz Schmidt. Oto szczegóły

Piwniczna-Zdrój. Dzień Dziecka pełen atrakcji. Gość specjalny: Tomasz Schmidt. Oto szczegóły

Dzień Dziecka, Piwniczna-Zdrój, Dorota Bryniak, DTS24, Kemon, Tomasz Schmidt, fryzjer, warszawa, jak gdzie kiedy

1 czerwca na urokliwym terenie Nakło w Piwnicznej-Zdroju odbędzie się pełen atrakcji Dzień Dziecka. Organizatorami wydarzenia są: fryzjerka Dorota Bryniak – Dziubińska (Kemon) i jej mąż Michał Dziubiński. Portal DTS24 sprawuje nad imprezą patronat medialny.

Gościem specjalnym Dnia Dziecka w Piwnicznej-Zdroju będzie fryzjer Tomasz Schmidt, znany z programu „Ostre Cięcie”. Będzie można wygrać nagrody. Konkurs ogłosimy na Facebooku DTS24 już na początku nowego tygodnia. Wstęp na imprezę jest bezpłatny a osoby, które zdecydują się spędzić ten dzień w Piwnicznej, mogą liczyć na moc atrakcji.

O program artystyczny zadbają podopieczni ze Stowarzyszenia Nasz Dom z Piwnicznej. Uśmiech na twarzy dzieciaków gwarantowany. Nie zabraknie dmuchańców, malowania twarzy, waty cukrowej, kolorowych proszków holi, baniek mydlanych, kolorowych pasemek oraz obfitego poczęstunku. Początek wydarzenia o godzinie 13.00. Organizatorzy zabezpieczyli imprezę na wypadek niekorzystnych warunków atmosferycznych. W razie niesprzyjającej pogody, Dzień Dziecka odbędzie się w Hali Sportowej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Piwniczna-Zdrój, dzień Dziecka, Dorota Bryniak, Nakło, Kemon, fryzjer, Tomasz Schmidt

Czytaj także: Nowy Sącz. Zakaz na energetyki? „Teraz kupujemy więcej świństwa”

Reklama