Piwniczna-Zdrój. Czołowe zderzenie pojazdów w pobliżu kościoła [ZDJĘCIA]

Piwniczna-Zdrój. Czołowe zderzenie pojazdów w pobliżu kościoła [ZDJĘCIA]

Piwniczna-Zdrój, czołowe zderzenie, policja, straż

Dopiero dziś około godziny 1 w nocy przywrócono swobodny ruch na drodze krajowej nr 87 w Piwnicznej -Zdroju. Kilka godzin wcześniej służby otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu, do którego doszło na ulicy Krakowskiej (w pobliżu kościoła).

Informację potwierdza w rozmowie z naszą redakcją bryg. Marek Popardowski z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 22:08. Mówiło o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów. Po przybyciu na miejsce okazało się, że zderzyły się samochody osobowe marki Seat i Honda. Pojazdem marki Honda podróżowała sama kierująca, nie uskarżała się na dolegliwości. Z kolei samochodem Seat podróżowało łącznie pięć osób. Jedna z nich uskarżała się na dolegliwości kręgosłupa, miała też widoczne obrażenia twarzy. Ta osoba została przetransportowana do szpitala – mówi bryg. Marek Popradowski, po czym dodaje:

– Na miejscu były obecne dwa patrole Policji, ZRM, JRG nr 2 Nowy Sącz oraz OSP Piwniczna-Zdrój. Na czas działań ruch drogowy był utrudniony, został przywrócony około godziny 1 w nocy. Szacunkowe straty sięgają około 15 tysięcy złotych – precyzuje dyżurny operacyjny PSP Nowy Sącz w rozmowie z DTS24.

Czytaj także: DK28. Nie żyje 54-letni motocyklista. Kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo

Fot: OSP KSRG Piwnicza-Zdrój

Share on twitter
Share on facebook