Obrona polskiej waluty, sprzeciw względem adopcji dzieci przez pary homoseksualne, "nie" dla seksualizacji dzieci, zabieganie o jakość towarów, a także obrona programu 500+ i 300+, obniżenia wieku emerytalnego oraz dotychczasowego stanowiska w kwestii imigracji - to główne postulaty PiS przy pomocy których partia stara się o głosy w zbliżających się wyborach do PE. Dziś poseł Janczyk w towarzystwie parlamentarzystów i samorządowców związanych z PiS prosił sądeczan o udział w wyborach i  oddanie głosu na przedstawicieli tej partii. 

- 26 maja zapraszamy do urn wyborczych. Jesteśmy tutaj po to, aby prosić o zainteresowanie tymi wyborami , które są ważne dla budowania silnej pozycji naszego kraju- mówił poseł Janczyk.

Jak dodał Grzegorz Biedroń - lista wyborcza w okręgu Małopolsko - Świętokrzyskim jest najsilniejszą w kraju, co pokazuje szacunek partii dla wyborców. Podkreślił również, że cztery lata rządów PiS sprawiły, że krajowy budżet jest w doskonałej kondycji.

- Zmniejsza się zadłużenie, wzrasta dochód podatkowy, a polityka ukierunkowana na pomoc rodzinie i Polakom przynosi również poprawę finansów publicznych państwa. Przełamaliśmy opinię, że rozwój gospodarczy może się dokonywać tylko kosztem niskich płac i wysokiego bezrobocia - mówił

W konferencji wziął również udział Patryk Wicher, który wspomniał, że PiS dotrzymuje słowa w składanych obietnicach. Jak podkreślił  - dynamiczny i równomierny rozwój wpływa na rekordowy spadek bezrobocia, poprawę sytuacji pracowników, ograniczenie biedy, spłatę zadłużeń oraz pozyskiwanie funduszy na nowe inwestycje.

-Każdy ma prawo do normalnego funkcjonowania i jest równoprawnym obywatelem, ale nie możemy zgodzić się na to, aby burzono nasze wartości, na których zbudowaliśmy ten naród i za które była przelewana krew. Zapraszamy na te ważne wybory. Wyjdźmy z domu niezależnie od pogody i zagłosujmy, bo tak tworzymy naszą wspólną przyszłość - mówił.

TRADYCJATEXT

6 comments

  1. Bołoz 15 Maj, 2019 at 05:00 Odpowiedz

    Nigdy nie zagłosuję na oszustów z PiS. A obecność tego półgłówka Wichra mnie tylko umacnia w mojej postawie. Jak oni takiego ćwierćmózga mogą gdziekolwiek pokazywać. I to jeszcze obok Janczyka i Biedronia… Chyba, że chcieli się wykazać inteligencją na tle takiego indywiduum

Wypowiedz się w tej sprawie