Piotr z Męciny w Szansie na sukces. Jest farmaceutą i drużbą

Piotr z Męciny w Szansie na sukces. Jest farmaceutą i drużbą

Piotr Konieczny, Szansa na Sukces

W najnowszym odcinku programu Szansa na sukces pojawił się mieszkaniec naszego regionu – Piotr Konieczny. Magister farmacji z Męciny (powiat limanowski) zmierzył się z twórczością zespołu Zakopower. Jego wykonanie zyskało uznanie jury.

Chciałem spróbować swoich sił na większej scenie, bo oprócz tego, że wykonuję zawód farmaceuty, to z muzyką też mam coś wspólnego. Śpiewam na weselach, więc mam jakąś formę realizacji moich muzycznych marzeń – mówił Piotr.

W dalszej rozmowie z prowadzącym program, okazało się, że Piotr jest również drużbą weselnym, a więc swoim śpiewem ,,wyprowadza” młode pary z domu, wita gości i podczas przyjęcia prowadzi różnego rodzaju zabawy.

Na scenie Szansy na Sukces mieszkańcowi Limanowszczyzny przypadł do wykonania utwór ,,Boso”. Mina Piotra zdradzała, że jest zadowolony z wyników losowania. Zaśpiewał do taśmy profesjonalnej i pokazał co potrafi. Jego wykonanie spodobało się przedstawicielom zespołu Zakopower, którzy ostatecznie postanowili przyznać mu wyróżnienie.

– Widać było emocje. Widać było, że przeżywałeś tę piosenkę. O to chodzi, bo w muzyce powinny być emocje. Na tym to wszystko polega. Gratulacje i oby tak dalej – uzasadnił decyzję lider Zakopower, Sebastian Karpiel-Bułecka.

fot. PrtScr programu Szansa na Sukces, vod.tvp.pl

Czytaj też: Prąd. Tym razem też dużo planowanych wyłączeń

Share on twitter
Share on facebook