Zaginioną Ulę widziano w piątkową noc w Jazowsku. Trwają poszukiwania. Pomóż!

Zaginioną Ulę widziano w piątkową noc w Jazowsku. Trwają poszukiwania. Pomóż!

Z relacji znajomych wynika, że 29 marca w piątek po godz. 14 Ula wyszła ze szkoły w Łącku i wsiadła do srebrnego seata z dwoma chłopakami.  Podobno tego samego dnia około godz. 22. widziano ją na stacji paliw w Jazowsku, w gminie Łącko.  Jak mówią świadkowie – tym razem podróżowała w towarzystwie młodych ludzi „zielonym samurajem”. Dziewczyna do dziś nie wróciła do domu ani nie skontaktowała się z rodziną. Bliscy zaginionej proszą o pomoc w poszukiwaniach i o wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu nastolatki.

„Proszę wszystkich o pomoc i udostępnianie apelu. Sprawa jest zgłoszona na policję. Ula ma 17 lat…” – apeluje w mediach społecznościowych brat dziewczyny, Tomasz Czajka z Ochotnicy Górnej.

Rysopis zaginionej: wzrost około 170 cm, oczy brązowe, włosy długie – od połowy fioletowo-czerwone, proste. Ubrana była w kurtkę z futerkiem przy kapturze, czarne spodnie, niebiesko-czarną koszulkę z długim rękawem i sportowe buty. Miała ze sobą plecak z napisem: „zaraz mnie szlag trafi”.

Jeżeli ktoś coś widział, lub ktoś coś wie, prosimy o telefon na Policję lub pod nr mamy Uli: 503387329″ – proszą członkowie rodziny.

Sprawę prowadzi Komisariat Policji w Krościenku

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.