Pilne! Zaginęła 16-letnia Gabriela. Szła do szkoły, ale do niej nie dotarła

Wczoraj (13 stycznia) 16-letnia Gabriela Wiatr z Moszczenicy około 8.50 wysiadła z autobusu LIBROPOL w Gorlicach na ul. Stróżowskiej i poszła w kierunku Zespołu Szkół Ekonomicznych. Minęła gorlicki rynek i weszła w ulicę Mickiewicza. Na lekcje jednak nie dotarła. Słuch o niej zaginął. 

Renault2

Do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną i nie powróciła do miejsca zamieszkania. Jak informuje gorlicka policja, w dniu zaginięcia ubrana była w zieloną, długą do połowy uda kurtkę typu parka z kapturem posiadającym futerko. Dziewczyna miała na sobie czarne, połyskujące jeansy, szare kozaki na koturnie sięgające powyżej kostki oraz okulary z cienkimi, drucianymi oprawkami w kolorze czarnym.

Rysopis zaginionej:

Wzrost: 165cm

Sylwetka: szczupła

Włosy: ciemnobrązowe farbowane - długie proste

Oczy: niebieskie

Uszy: normalne

Nos: normalny prosty

brak ubytków w uzębieniu.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gorlicach pod numerem telefonu (18) 35-48-215 lub z numerami alarmowymi 112 i 997.

AKTUALIZACJA:

Koniec poszukiwań 16-latki z Moszczenicy

Fot. KMP Gorlice 

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.