Pilne! Zaginął Jakub Bocheński. Trwają poszukiwania

Pilne! Zaginął Jakub Bocheński. Trwają poszukiwania

Jakub Bocheński

Rodzina i znajomi proszą o pomoc w poszukiwaniach Jakuba Bocheńskiego. Działacz społeczny i polityk z Nowego Sącza był ostatnio widziany w czwartek w Krakowie, od tamtej pory nie ma z nim kontaktu.

Jakub Bocheński ma 29 lat, 180 cm wzrostu, brązowe oczy, ciemne włosy i zarost.

Ostatni raz widziany był w czwartek, 22 września, między godziną 12 a 13 przy hotelu Hilton w Krakowie przy ulicy Dąbskiej 5. Miał wtedy na sobie czarną bluzę z kapturem oraz jeansy.

Jak zaznacza rodzina, Jakub był na szkoleniu. Wyszedł na lunch, zostawiając swoje rzeczy i już nie wrócił. Od tamtej pory bliscy nie mają z nim kontaktu, co wcześniej się nie zdarzało.

Sprawa została zgłoszona na Policję, również sami próbujemy nagłośnić sprawę. Kuba wyszedł w czwartek na chwilę na przerwę w trakcie lunchu podczas szkolenia firmowego i już się nie pojawił ponownie. Od tego momentu urwał się z nim kontakt – poinformował nas brat zaginionego Jakuba, Maciej.

Bocheński mógł poruszać się grafitowym Renault Megane combi o numerach rejestracyjnych: KNS0453N.

,,Pilna sprawa, poszukujemy naszego młodszego brata Jakuba Bocheńskiego. Jeśli ktokolwiek widział go od dnia 22.09 i miał z nim jakiś kontakt prośba o wiadomość lub telefon. Bardzo proszę o udostępnienie posta!” – apelują w mediach społecznościowych bracia polityka.

Każda informacja może okazać się cenna. Wszelkie wiadomości w tej sprawie należy przekazywać pod numer telefonu: 50577022 lub pod numer alarmowy 112.

fot. Jakub Bocheński

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama