PILNE! Trzeba ratować życie Gabrysi. Lekarstwo kosztuje majątek

PILNE! Trzeba ratować życie Gabrysi. Lekarstwo kosztuje majątek

Gabrysia Szewczyk

Gabrysia ma 7 lat. Od września walczy z chorobą, która zgasiła przedwcześnie już niejedno życie. Jest jednak nadzieja, że tym razem  życie okaże się silniejsze. Szanse na to, że Gabi pokona glejaka rosną wraz z liczebnością grona życzliwych ludzi, którzy wspierają akcję zbiórki funduszy na leczenie dzielnej dziewczynki.

W 2019 roku zdiagnozowano u niej nieoperacyjnego guza pnia mózgu. To glejak. Lekarze zdecydowali uderzyć we wroga całą mocą, jaką dysponuje medycyna. Najpierw była seria radioterapii w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. Teraz mała Gabrysia przyjmuje eksperymentalny lek ONC-201 sprowadzany z Frankfurtu. Porcja lekarstwa, która wystarcza na osiem tygodni kosztuje 24 tysiące  złotych.

Już po pierwszej dawce widać pozytywne efekty. Poprawiła sie równowaga. Mała pacjentka lepiej chodzi, zmniejszyły sie objawy neurologiczne obecności guza. Wskazana jest kontynuacja leczenia. Rodzina szykuje się na wyjazd do Zurychu, do prywatnej kliniki leczenia glejaków. Koszty wyjazdu oraz terapii są ogromne. 

To moja ukochana i jedyna wnuczka.  Czeka ją długie i bardzo kosztowne leczenie. Wspieramy się, jak możemy, pomaga nam wielu życzliwych ludzi. Wszystkim i za wszytsko bardzo i szczerze dziękuję. /kto jeszcze może, niech wesprze, proszę. To będzie najpiękniejszy prezent …” – napisała babcia Gabi, pani Aleksandra Jurek- Szewczyk w opisie internetowej zbiórki funduszy na leczenie dziewczynki.

Zbiórka dostępna jest  TUTAJ.

Aby wesprzeć Gabrysię i pomóc jej w nierównej walce, można także wpłacić dowolną kwotę na konto: FUNDACJA DZIECIOM ,,ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa.

Nr rachunku bankowego dla wpłat złotówkowych: Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 wpisując w tytule: 36367 Szewczyk Gabriela Nowy Sącz – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia. 

Wpłaty w dolarach: PL 90 2490 0005 0000 4530 9858 4994 (kod SWIFT BIC: ALBPPLPW) wpisując w tytule: 36367 Szewczyk Gabriela Nowy Sącz – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Wpłaty w euro: PL 82 2490 0005 0000 4600 7337 4309 (kod SWIFT BIC: ALBPPLPW) wpisując w tytule: 36367 Szewczyk Gabriela Nowy Sącz – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Można również przekazać 1 % podatku.

Liczymy na Wasze dobre serca!

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.