Pilne! Trwają poszukiwania 83-letniego Józefa Radziaka. Liczy się każda minuta

Około godziny 19.15 służby ratunkowe zostały wezwane do poszukiwań w miejscowości Binczarowa (gm. Grybów). Jak poinformowała w rozmowie z naszą redakcją aspirant sztabowa Barbara Szczerba z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, zaginął 83-letni Józef Radziak z Kąclowej. Mężczyzna w godzinach porannych i około południa był widziany w sąsiedniej wsi Binczarowa, nieopodal kościoła. 

Renault2

Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, mieszkaniec Kąclowej miał przyjechać do Binczarowej i zostawić u mechanika swój samochód do naprawy.

Staruszek porusza się o lasce. W momencie zaginięcia był ubrany w spodnie materiałowe, kurtkę przejściową ciemną i koszulę flanelową w kratkę.

Rysopis: 186-190 cm wzrostu, szczupły, włosy krótkie, jasne, brak zarostu.

Na miejscu działają zastępy z JRG 1 Nowy Sącz, OSP Binczarowa, OSP Florynka, OSP Ptaszkowa, OSP Kąclowa oraz funkcjonariusze policji i krynicki GOPR.

Jeżeli ktokolwiek widział mężczyznę, proszony jest o bezzwłoczny kontakt z policją.

Prosimy o udostępnienie apelu.

AKTUALIZACJA --->TUTAJ

Fot. OSP Florynka/
KMP Nowy Sącz/
OSP Binczarowa
OSP Kąclowa

Do akcji poszukiwawczej 83-letniego Józefa Radziaka włączono śmigłowiec policyjny

 

PILNE! Milenijna pluskwa opóźniona o 20 lat w urządzeniach z Nowego Sącza! Skutki w całej Polsce. Działa sztab kryzysowy

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.