Pilne! Ruszyła infolinia dla rodzin osób poszkodowanych w Świniarsku

Pilne! Ruszyła infolinia dla rodzin osób poszkodowanych w Świniarsku

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego uruchomiło całodobową infolinię dla rodzin osób poszkodowanych w dzisiejszym wypadku w Świniarsku. Decyzję w tej sprawie podjął starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

Dzięki infolinii, bliscy będą mogli się dowiedzieć między innymi do którego szpitala trafili poszkodowani. Informacje takie udzielane będą pod numerami telefonów: 18 414 27 20 i 414 27 21. Działa także fax: 18 414 27 24.

Jak informują przedstawiciele Starostwa Powiatowego, w szpitalu w Nowym Sączu znajduje się obecnie 14 osób, w Gorlicach – 4, w Brzesku – 3, w Krakowie – 2 i w Tarnowie – 1.

Przypomnijmy, że około godziny 10:00 w Świniarsku (gmina Chełmiec) doszło do zderzenia samochodu osobowego, ciężarowego i autobusu. Rannych zostało 29 osób, w tym 15 dzieci i nastolatków. Poszkodowani zostali przestransportowani karetkami pogotowia ratunkowego oraz trzema śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitali w Nowym Sączu, Krakowie, Tarnowie i Gorlicach.

Więcej TUTAJ.

fot. Klaudia Kulak

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.