Piłkarze Limanovii znów lepsi od Sandecji. Drugi raz w ciągu… tygodnia

Młodzi piłkarze Limanovii Limanowa pokonali w 1. kolejce Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych Sandecję Nowy Sącz 3:2.

Podopieczni trenera Tomasza Sebastjańskiego od 2 minuty przegrywali 0:1, ale mimo to za sprawą dwóch goli Jakuba Piaskowego i jednego Łukasza Króla pokonali sądeczan.

Czytaj również: Sandecja szykuje się na bój z niedawnym zespołem ekstraklasy. Powrót kapitana

Mało kto już pamięta w Limanowej kiedy jakaś drużyna młodzieżowa Limanovii wygrała w lidze z Sandecją… a tu od razu „dublet”, to jest: dwie wygrane Limanovii z Sandecją w ciągu jednego tygodnia. Tydzień wcześniej bowiem juniorzy starsi Limanovii wygrali w lidze MLJS 1:0 z drużyną Sandecji – napisano na stronie Limanovia.net.

MKS Limanovia INDECO MOS.PL Limanowa – MKS Sandecja Nowy Sącz 3-2 (2-1)

Bramki: 0:1 goście 2 minuta. 1:1 Jakub Piaskowy (asysta Łukasz Król) 20 minuta. 2:1 Łukasz Król 23 minuta. 2:2 goście 50 minuta. 3:2 Jakub Piaskowy głową (asysta Michał Garcarz) 58 minuta.

Skład Limanovii: Jakub Wiktor – Arkadiusz Kaleta, Arkadiusz Śliwa, Michał Garcarz (kapitan), Sebastian Florek, Grzegorz Badyla, Dawid Szewczyk, Adrian Twaróg, Łukasz Król (60 Dariusz Hejmo), Paweł Kulig (75 Patryk Zoń), Jakub Piaskowy (76 Wiktor Mrozek). A także: Piotr Witteczek, Patryk Osinko. Trener drużyny: Tomasz Sebastjański, kierownik drużyny: Mateusz Wroński.