Piłkarz z Gorlic na dłużej w Wiśle Kraków! „Cieszymy się, że jesteś z nami”

Jak poinformowała oficjalna strona internetowa Wisły Kraków, klub z Reymonta skorzystał z opcji przedłużenia kontraktu z Kacprem Laskosiem. Tym samym kapitan drużyny występującej w Centralnej Lidze Juniorów będzie grał w koszulce z białą gwiazdą na piersi do 31 grudnia 2019 roku.

dts

Kacper Laskoś jest pomocnikiem. Przyszedł na świat osiemnaście lat temu w Gorlicach. Występował w juniorach LKS Szymbark, Glinika, Dunajca i Sandecji po czym w 2014 roku przeniósł się do Krakowa, by grać w Wiśle.

Czytaj również: 15 tysięcy artykułów o sądeckim sporcie trafi do Sandecji. To dzięki red. Weimerowi!

W „Białej Gwieździe” rozpoczynał od występów w juniorach, później były rezerwy aż wreszcie pierwszy zespół. Na szczeblu ekstraklasy Laskoś debiutował 20 maja 2017 roku w meczu przeciwko Pogoni Szczecin (4:0) meldując się na murawie na kwadrans.

- Obecnie „Laski”, mogący występować zarówno jako środkowy obrońca, jak i defensywny pomocnik dowodzi ekipą CLJ, będąc jej kapitanem oraz… najlepszym strzelcem w trwających rozgrywkach. Cieszymy się, że jesteś z nami Kacper! - napisano na łamach wisla.krakow.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Wisła Kraków

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.