Wiemy, kto powalczy z Leszkiem Skowronem o fotel wójta Korzennej

Do niedawna jedynym kandydatem na wójta Korzennej, który potwierdził start w wyborach, był Leszek Skowron, obecny włodarz gminy. Wczoraj  ujawnił się jego kontrkandydat. Na Facebooku pojawił się oficjalny profil zainteresowanego stanowiskiem wójta Wojciecha Widła. W sieci znaleźć można jego plakaty wyborcze, sygnowane logiem Prawa i Sprawiedliwości.

wsb3

Wojciech Wideł to mieszkaniec Korzennej. Jest właścicielem miejscowej pizzerii i zastępcą kierownika w nowosądeckim oddziale Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Dla Leszka Skowrona kończąca się kadencja jest trzecią na stanowisku wójta.

- Wiele pięknych rzeczy jest rozpoczętych w Korzennej i trzeba je kontynuować. Byłoby je ciężko ukończyć bez mocnego zaangażowania. Moim zdaniem byłoby to niepoważne, żeby na tym etapie nie kandydować. Czuję pewien obowiązek - przyznaje Leszek Skowron, który wystartuje z komitetu sygnowanego własnym nazwiskiem.

Swój komitet zarejestrował także Dariusz Kantor z Lipnicy Wielkiej, czyli przeciwnik Skowrona z ubiegłych wyborów. W 2014 roku głosowało na niego 36,8 proc. wyborców. Tym razem Kantor najprawdopodobniej nie będzie starał się o fotel wójta, a przedstawi jedynie swoich kandydatów na radnych.

fot. Facebook:

Strona - Leszek Skowron

Wojciech Wideł - kandydat PiS na Wójta Gminy Korzenna

 

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.