Piłkarz Sandecji oddał koszulkę kibicowi, kapitan go zrugał [FILM]

Do nietypowego zdarzenia doszło po sobotnim meczu 27. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Piastem Gliwice (0:3). Padły nieparlamentarne słowa...

wsb3

Po spotkaniu Wojciech Trochim, który tym razem pełnił funkcję kapitana, podszedł do kibiców i wdał się w pogawędkę. Mówił, że drużyna chce zacząć wygrywać i przerwać złą serię bez wygranej. Po wszystkim podarował jednemu z kibiców swoją koszulkę i udał się do szatni.

Scenkę zauważył kontuzjowany kapitan Sandecji Dawid Szufryn. „Ciufa” skomentował czyn kolegi bez dyplomacji: „Trochu Trochu! Za co Ty im k***a koszulkę oddałeś? Ty k***a debilu! Ty jesteś głupi?!”. Zdziwiony Trochim odparł tylko: „No koszulkę mu dałem, to jakiś problem jest?” i poszedł do szatni.

Wszystko zostało nagrane przez jednego z kibiców.

- Doszło do porozumienia. Nieco wcześniej ktoś wprowadził mnie w błąd, powiedział, że kibice kazali oddać Wojtkowi koszulkę, bo jest niegodny noszenia barw Sandecji. Zobaczyłem, że ją komuś przekazuje i zareagowałem. Byłem zdenerwowany, przecież Wojtek zawsze daje z siebie wszystko i zasługuje na szacunek. To absurdalna sytuacja i tyle w tym temacie – przyznał Dawid Szufryn.

Poniżej można obejrzeć całe nagranie Wideo.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl/Jarosław Para

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.