Piłka nożna. Sześć goli w meczu Sandecji!

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w swoim drugim zimowym sparingu zremisowali w Katowicach z tamtejszym GKS 3:3.

Miejscowi już po kilkudziesięciu minutach objęli prowadzenie. Grychtolik dokładnie uderzył zza pola karnego i pokonał Kozioła. Gola na 1:1, drugiego z rzędu w test-meczach, zdobył Dudzic. Pomocnik otrzymał podanie w okolicach środka boiska, przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i wpakował piłkę między słupki. W pierwszej części meczu gola zdobyli jeszcze katowiczanie i to oni schodzili na przerwę prowadząc.

W drugiej połowie „Biało-czarni” strzelili dwie bramki. Najpierw gola z najbliższej odległości strzelił Klichowicz. Następnie rezultat z jedenastu metrów ustalił Gabrych nie dając szans Pawełkowi.

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz 3:3 (2:1)

Bramki: 1:0 Patryk Grychtolik 1, 1:1 Bartłomiej Dudzic 19, 2:1 Wojciech Lisowski 31 (rzut karny), 2:2 Mateusz Klichowicz 51, 3:2 Adrian Błąd 63, 3:3 Mariusz Gabrych 76 (rzut karny).

GKS (I połowa): Krzysztof Baran (Szymon Frankowski) – Wojciech Lisowski, Adrian Frańczak, Jakub Wawrzyniak, Mateusz Mączyński – Sławomir Musiolik, Grzegorz Piesio, Patryk Grychtolik, Bartłomiej Poczobut, Tymoteusz Puchacz – Daniel Rumin.

Czytaj również: Piłka nożna. Zobacz zwycięstwo Sandecji na zdjęciach! [Galeria]

GKS (II połowa): Mariusz Pawełek – Kacper Tabiś, Leon Marojević, Rafał Remisz, Thomas Skiba – Arkadiusz Woźniak, Grzegorz Piesio, Dominik Bronisławski, Adrian Łyszczarz, Adrian Błąd – Bartosz Śpiączka.

Sandecja (I połowa): Marek Kozioł – Damian Chmiel, Radosław Kanach, Dariusz Łukasik, Marcin Flis, Miłosz Kałahur – Szymon Kuźma, Maciej Małkowski, Davit Manoyan – Joel Mangano, Bartłomiej Dudzic.

Czytaj również: Napastnik Sandecji rozmawia z drugoligowcem

Sandecja (II połowa): Szymon Tokarz- Hubert Maślanka, Michał Szaflarski, Michal Piter-Bućko, Wiktor Szewczak, Dominik Kun – Kacper Tokarczyk, Sebastian Wąchała, Dawid Flaszka – Mariusz Gabrych, Mateusz Klichowicz.