Piłka nożna. Stadion Amatora Paszyn w pełni profesjonalny. „Nie możemy się doczekać” [Zobacz zdjęcia]

Pod koniec czerwca br. zaprezentowaliśmy fotogalerię (TUTAJ) ukazującą stadion A-klasowego Amatora w Paszynie jeszcze w trakcie ostatnich poprawek.

Renault2

Płyta boiska nie była jeszcze wówczas zielona, co szybko zmieniło się z nastaniem lipca. Odpowiednie nawodnienie sprawiło, że murawa niebawem będzie służyć piłkarzom kubu z Paszyna w ligowej rywalizacji.

Czytaj również: SĄDECKI POMOCNIK Z DEBIUTEM W EKSTRAKLASIE! „TO DOPIERO POCZĄTEK” [WIDEO]

Obiekt jest już niemal gotowy. - Na dzień dzisiejszy jeszcze nie wiemy, kiedy dokładnie zagramy na naszym stadionie, ale zapewne nastąpi to wiosną przyszłego roku – mówi nam Grzegorz Kuźma, trener Amatora.

Czytaj również: POZNALIŚMY KADRĘ SANDECJI NA NOWY SEZON. LICZY M.IN. 15 POMOCNIKÓW

- Trawa jest posiana, koszona, nawadniana, wałowana, ale potrzebuje też czasu, by się zakorzenić. Wiadomo też jak u nas w kraju z pogodą, jesienią bywa różne – zauważa.

Czytaj również: BYŁY PIŁKARZ POPRADU MUSZYNA Z DRUGIM GOLEM W EUROPEJSKICH PUCHARACH!

- Nie możemy się już doczekać pierwszego meczu o punkty na tym stadionie. Teraz trenujemy na obiekcie Dąbrovii Wielogłowy, ale jakoś dajemy radę. Z pewnością premierowy mecz w Paszynie będzie dla nas wielkim świętem – podsumowuje Kuźma.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.