Piłka nożna. Sandecja pokonała Wisłę Kraków

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w dzisiejsze popołudnie wygrali z podopiecznymi trenera Macieja Stolarczyka w bazie treningowej wiślaków w Myślenicach 1:0.

Jedynego gola w tym meczu zdobył Maciej Korzym. 31-letni napastnik w 64 minucie skorzystał z dokładnego podania Miłosza Kałahura i wpakował futbolówkę do siatki.

Dla sądeczan był to pierwszy z serii letnich meczów kontrolnych. Następny test-mecz ekipa z Nowego Sącza rozegra w sobotę 6 lipca ze Zniczem Pruszków.

To był dobry mecz z wymagającym przeciwnikiem – zauważył pomocnik gości Bartłomiej Dudzic.

Czytaj również: ADRIAN DANEK ODSZEDŁ Z CRACOVII. „TAKIE JEST ŻYCIE” [WYWIAD]

Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz 0-1 (0-0)

0:1 Maciej Korzym 64 min.

Wisła (I połowa): Kacper Chorążka – Daniel Morys, Marcin Wasilewski, Piotr Świątko, Maciej Sadlok – Artur Balicki, Patryk Plewka, Aleksander Buska, Rafał Boguski, Jean Carlos Silva – Paweł Brożek.

Wisła (II połowa): Michał Buchalik – David Niepsuj, Lukas Klemenz, Rafał Janicki, Marcin Grabowski – Dawid Szot, Kamil Wojtkowski, Vukan Savićević (72′ Dawid Rudnik) – Michał Mak, Krzysztof Drzazga, Denys Bałaniuk.

Sandecja (I połowa): Szymon Tokarz – Zawodnik testowany, Michal Piter-Bućko, Marcin Flis – Hubert Maślanka, Radosław Kanach, Zawodnik testowany, Dominik Kun – Maciej Małkowski, Mateusz Klichowicz (30′ Mariusz Gabrych), Damian Chmiel.

Czytaj również: SANDECJA ZAGRA DZIŚ Z WISŁĄ KRAKÓW [TERMINARZ]

Sandecja (II połowa): Zawodnik testowany – Karol Matras (80′ Michał Szaflarski), Michał Szeliga, Grzegorz Baran, Kacper Smoleń – Kamil Ogorzały (74′ Sebastian Wąchała), Zawodnik testowany (83′ Zawodnik testowany), Szymon Kuźma (83′ Mateusz Dara) , Miłosz Kałahur (80′ Zawodnik testowany) – Mariusz Gabrych (60′ Maciej Korzym), Bartłomiej Dudzic.

Sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).