Piłka nożna. Sandecja II zagra ostatni mecz w sezonie. Będzie awans?

Dziś po raz ostatni w tym sezonie na boiska wybiegną piłkarze rywalizujący w czwartej lidze grupy małopolskiej wschodniej.

wsb3

Wśród nich rezerwy Sandecji II Nowy Sącz. Po trzech porażkach z rzędu (w tym walkower za mecz z Popradem Rytro, gdy na boisko wszedł piłkarz sądeczan mający pauzować za kartki – przyp. red.) piłkarze Roberta Kubieli mają niewielkie szanse na zwycięstwo w lidze i tym samym kwalifikację do baraży o trzecią ligę.

Gramy do końca, ale obecna sytuacja jasno pokazuje, że nasza końcowa wygrana w lidze nie będzie taka prosta – mówi trener Kubiela.

Tym bardziej, że rywalem Sandecji II będzie czwarty w tabeli Lubań Maniowy. W chwili obecnej wydaje się, że najbliżej awansu są zawodnicy Barciczanki Barcice, którzy są pierwsi w tabeli i w gości zagrają z Popradem Rytro, który plasuje się w dolnych rejonach tabeli.

Sytuacja w tabeli przed 30. kolejką: 1. Barciczanka (55 pkt). 2. Sandecja II (53). 3. Limanovia (53). 4. Lubań (51). 5. Watra (50).

30. kolejka czwartej ligi, sobota, godz. 17.

KS Tymbark – Bocheński KS; Limanovia Limanowa – Poprad Muszyna; Wolania Wola Rzędzińska – Olimpia Pisarzowa; Lubań Maniowy – Sandecja II Nowy Sącz; MLKS Żabno – Glinik Gorlice; Poprad Rytro – Barciczanka Barcice; Tuchovia Tuchów – GKS Drwinia; Watra Białka Tatrzańska – Tarnovia Tarnów.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl J.Para

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]