Piłka nożna. Rywal Sandecji stracił punkty, gol Szczepańskiego!

Piłka nożna. Rywal Sandecji stracił punkty, gol Szczepańskiego!

W 25. kolejce rozgrywek Fortuna 1 Ligi odbyły się raptem trzy mecze na osiem zaplanowanych. Wszystko przez powołania piłkarzy do reprezentacji narodowych. Z tego względu przesunięto też potyczkę Sandecji ze Stalą Mielec (więcej).

W sobotę o ligowe punkty w Olsztynie z tamtejszym Stomilem walczył lider tabeli, Raków Częstochowa. Ekipa ze Śląska zremisowała na północy 1:1. Gola dla gości już w 3. minucie strzelił urodzony w Nowym Sączu Miłosz Szczepański.

Czytaj również: PIŁKA NOŻNA. KLUB Z NOWEGO SĄCZA JEDNAK NIE WYCOFUJE SIĘ Z ROZGRYWEK!

Dla tego 21-letniego pomocnika było to już piąte ligowe trafienie w bieżącej kampanii. Szczepański junior, bratanek trenera Tomasza i brat piłkarza rezerw Sandecji Sebastiana, rozegrał pełne zawody.

Raków ma 58 punktów na koncie. Drugi ŁKS zdobył dotąd 46 „oczek”, ale ma o jedno spotkanie mniej niż podopieczni trenera Marka Papszuna. Sandecja wywalczyła 40 pkt i jest czwarta, o punkt za trzecią Stalą Mielec.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: własne

Fot. Raków

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.