Kolejny mieszkaniec Nowego Sącza w „Śpiewajmy razem. All Together Now” [film]

Zaledwie w ubiegłym tygodniu kibicowaliśmy Bożenie z Nowego Sącza, która pojawiła się na scenie programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”, a już musimy szykować kciuki ponownie. Tym razem w telewizyjnym show Polsatu wystąpi Łukasz Chmiel, nowosądeczanin i wielki miłośnik Michaela Jacksona.

Odcinek z udziałem Łukasza wyemitowany zostanie w środę (27 marca) o godzinie 20:30 na antenie telewizji Polsat. Sądeczanin zaprezentuje swoje umiejętności przed setką jurorów z Beatą Kozidrak na czele i wykona utwór Michaela Jacksona pt. ,,Billy Jean”.

Jak się okazuje, przełomowym momentem w życiu sądeczanina było obejrzenie wywiadu Oprah Winfrey z Michaelem Jacksonem. Łukasz zapragnął tańczyć i śpiewać tak, jak artysta. Ćwiczenia przyniosły efekty. Potrafi świetnie upodobnić się na scenie do ukochanego idola.

Muzyczny pseudonim mężczyzny to ,,Luk”. Mieszkaniec Nowego Sącza w 2016 roku wystąpił w programie ,,Must Be the Music”. Ma już na swoim koncie debiutancką płytę. Udział w „Śpiewajmy razem. All Together Now” traktuje jako kolejne życiowe wyzwanie i nowe doświadczenie.

Życzymy powodzenia!

fot. Piotr Pawlak

źródło: Endemol Shine Polska

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.