Limanowszczyzna: Czterech nietrzeźwych kierowców w jeden weekend

Limanowszczyzna: Czterech nietrzeźwych kierowców w jeden weekend

W ubiegły weekend (23-24 marca) na drogach powiatu limanowskiego odnotowano 9 kolizji drogowych. Na szczęście obyło się bez poważnych obrażeń. Ponadto policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców.

Pierwszy z nich skontrolowany został 23 marca około 23:30 w Męcinie. Jak się okazało, nie dość, że 22-latek kierujący Fiatem Punto nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów, to badanie wykazało 1,2 promila alkoholu w jego organizmie.

Na kolejnego nietrzeźwego kierowcę natrafiono kilka minut po północy, w nocy z soboty na niedzielę na ulicy Tarnowskiej w Limanowej. 24-letni kierowca Volkswagena Golfa miał w organizmie 1,8 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.

Dokumenty stracił także 48-latek, który miał 0,9 promila. Prowadził samochód marki Mazda, a do kontroli został zatrzymany w niedzielę o godz. 9:15 na ul. Krakowskiej w Limanowej.

Tego samego dnia o godzinie 10:00 w Jodłowniku kontrolę przeszedł obywatel Ukrainy kierujący pojazdem marki Kia. Badanie wykazało 1,1 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyźnie również zatrzymano prawo jazdy.

Jak informują policjanci z KPP w Limanowej, sprawą nietrzeźwych kierowców zajmie się teraz sąd.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.