Dramat tuż przed Świętami. 35-latek zginął przygnieciony przez ciągnik rolniczy

Dramat tuż przed Świętami. 35-latek zginął przygnieciony przez ciągnik rolniczy

W sobotę (22 grudnia) około godziny 12.30 doszło do tragedii w miejscowości Grybów (osiedle Biała Wyżna) na tzw. Kamiennej Górze. Ciągnik rolniczy jadąc pod górkę z przyczepą wyładowaną żwirem wywrócił się i przygniótł do przyczepy 35-letniego kierowcę.

Na ratunek natychmiast pospieszyli: strażacy, ratownicy medyczni i funkcjonariusze Policji. Do zdarzenia doszło w trudno dostępnym miejscu. Pierwsi dotarli druhowie z OSP KSRG Grybów-Biała, którzy sprawdzili podstawowe funkcje życiowe poszkodowanego. Stwierdzili, iż mężczyzna nie żyje.

– Potwierdził to przybyły później Zespół Ratownictwa Medycznego (lekarz), gdy odciągnięto kabinę na tyle, aby móc wyciągnąć ciało – relacjonują strażacy OSP KSRG Grybów-Biała. Jak dodają, wezwano również księdza, który udzielił 35-latkowi ostatniego namaszczenia.

Działania trwały ponad dwie i pół godziny. Brały w nich udział zastępy z: JRG 1 PSP z Nowego Sącza, OSP KSRG Grybów-Biała, Zespół Ratownictwa Medycznego, oraz funkcjonariusze grybowskiej Policji.

Fot. PSP Nowy Sącz/
OSP KSRG Grybów-Biała

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.