Nowy Sącz. Pijany 24-latek wybijał szyby na przystankach

Nowy Sącz. Pijany 24-latek wybijał szyby na przystankach

szyby

24-latek wybił cztery szyby w dwóch wiatach przystankowych na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu, Był w stanie upojenia alkoholowego. Straty oszacowano na 1,5 tysiąca złotych. 

Do zdarzenia doszło w nocy 21 maja około godziny 1:40. Wówczas oficer dyżurny sądeckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu dwóch nietrzeźwych mężczyzn głośno się zachowuje i najprawdopodobniej demoluje przystanek autobusowy.

– Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy zastali tam dwóch mieszkańców Nowego Sącza. Podczas interwencji obaj mężczyźni byli wulgarni i agresywni, a do czynności prowadzonych przez funkcjonariuszy podchodzili w sposób lekceważący. Z uwagi na to, że wyczuwalna była od nich silna woń alkoholu, sądeczanie zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień – relacjonuje Aneta Izworska z zespołu prasowego sądeckiej Policji.

Okazało się, że 24-latek pod wpływem alkoholu kopał w szyby na wiatach przystankowych. Efekt? Cztery wybite szyby na dwóch przystankach. Kiedy mężczyzna wytrzeźwiał, usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Czytaj także: Co wydarzyło się w autobusie MPK? Zabezpieczono monitoring, sprawę wyjaśnia Policja

Fot. KMP w Nowym Sączu 
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.