Pieszy pod kołami Seata.

13 lipca (czwartek) o godzinie 11.30 na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej z Sikorskiego, kierująca pojazdem marki Seat potrąciła pieszego, który prawidłowo poruszał się na przejściu dla pieszych. Zarówno kierująca jaki i pieszy byli trzeźwi. W wyniku potrącenia mężczyzna został przewieziony karetką pogotowia do sądeckiego szpitala z urazami kręgosłupa i złamanym obojczykiem.

PROT4

-Na miejscu wypadku pracowali policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej komendy, którzy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu, jak również sporządzili szkic sytuacyjny i dokumentację fotograficzną. Wszystkie wykonane przez nich czynności pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, mł. asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

W siedzibie spółki Newag w Nowym Sączu, w obecności Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka, zaprezentowano działanie nowoczesnego toru testowego, który powstał w ramach najnowszych inwestycji nowosądeckiego producenta taboru szynowego.

Najczęściej wyświetlane
Cechini

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]