Piękni, młodzi, utalentowani. 100 par tanecznych zmierzyło się na parkiecie

Piękni, młodzi, utalentowani. 100 par tanecznych zmierzyło się na parkiecie

To był niezapomniany Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego WirFestiwal, który odbył się w Nowym Sączu w ubiegły weekend. Około sto par z jedenastu klubów tanecznych zmierzyło się na parkiecie. Nie zabrakło również reprezentantów innych krajów. 

Puchar prezydenta Nowego Sącza zdobyła para z krakowskiego Klubu Tańca Towarzyskiego ELITA. Góra Krzysztof i Szpałek Agnieszka odebrali nagrodę i gratulacje z rąk włodarza miasta  Ludomira Handzla. Nagrody wręczał również Tomasz Baliczek – dyrektor Wydziału Sportu.

Wszystkie pary pokazały klasę i swój profesjonalizm, biorąc także pod uwagę dopracowane do najmniejszego szczegółu stroje, makijaże i fryzury. Hala sportowa  MOSiR zgromadziła zarówno miłośników tańca, jak i ich kibiców, rodziny oraz przyjaciół. Publiczność mogła podziwiać nie tylko tańce standardowe, ale i energiczne latynoamerykańskie. Śmiałkowie walczyli o najwyższe laury, ale także o przepustkę do wyższych klas tanecznych. Turniej organizowała Szkoła Tańca WirDance Janusza Szczepaniaka.

WYNIKI

Fot. UM Nowy Sącz

Reklama