Piękni, młodzi, utalentowani. 100 par tanecznych zmierzyło się na parkiecie

Piękni, młodzi, utalentowani. 100 par tanecznych zmierzyło się na parkiecie

To był niezapomniany Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego WirFestiwal, który odbył się w Nowym Sączu w ubiegły weekend. Około sto par z jedenastu klubów tanecznych zmierzyło się na parkiecie. Nie zabrakło również reprezentantów innych krajów. 

Puchar prezydenta Nowego Sącza zdobyła para z krakowskiego Klubu Tańca Towarzyskiego ELITA. Góra Krzysztof i Szpałek Agnieszka odebrali nagrodę i gratulacje z rąk włodarza miasta  Ludomira Handzla. Nagrody wręczał również Tomasz Baliczek – dyrektor Wydziału Sportu.

Wszystkie pary pokazały klasę i swój profesjonalizm, biorąc także pod uwagę dopracowane do najmniejszego szczegółu stroje, makijaże i fryzury. Hala sportowa  MOSiR zgromadziła zarówno miłośników tańca, jak i ich kibiców, rodziny oraz przyjaciół. Publiczność mogła podziwiać nie tylko tańce standardowe, ale i energiczne latynoamerykańskie. Śmiałkowie walczyli o najwyższe laury, ale także o przepustkę do wyższych klas tanecznych. Turniej organizowała Szkoła Tańca WirDance Janusza Szczepaniaka.

WYNIKI

Fot. UM Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.